Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

RON " CHRISTIAN HALIT PAŠA "

Můj život a dobrodružství
Můj život a dobrodružství...
Moji kamarádi dobrmánci.
Právě jsem oslavil sedm měsíců svého života a mám se k světu. Jsem už pořádný kluk jako buk, a užívám si života se svými páníčky a psím kamarádem Danem. Mám už také nové kamarády mezi dobrmany a to z nového působiště kde cvičím. Ptáte se kde ? No u mistra Luďka Šilhavého. To je pane zábava ! No a jinak se už těším na vypsané soutěže v roce 2010 . Jinak držím moc palce kamarádce EIWEN ke složení ZM !
Už se těším na své první Vánoce a spostu dárků a pamlsků pod stromečkem. No a hlavně první sníh a jestli mi nebudou studit nožičky, mám rád postýlku a teplíčko, jako každý dobrmánek.
Přeji všem kamarádům dobrmánkům ale i všem ostatním pejskům hlavně hodně zdravíčka a hodné pánečky. vždyť my psí lásku dáváme jak nejlépe umíme !!
Přeji všem vše nej v roce 2010
3.11.2009 Váš Roneček
 
 
 
 
 
 
Moji kamarádi dobrmánci,
 
Už jsem pořádný chlapák, mám se k světu a hlavně jsem zdravý, baví mě výcvik a psí život. přinášm páníčkům radost a pomohl jsem jim zahnat smutek po dobrmance Trejsince, která odešla ve svých osmi letech na akutní leukémii. Ale dívá se na celou rodinu i na mě ze psího nebíčka a je vlastně pořád s námi.
Ve výcviku dělám pokroky, od minulého podzimu jsem začal navštěvovat mezinárodní školu INTERNATIONALDOGSCHOOL K9 a jsem pod vedením mistra Luďka Šilhavého a lucie Skopalové. Vše podstatné z tohoto výcviku najdete na těchto vebových stránkách.
tento rok nás čeká samozřejmě výcvik a několik výstav.
 
tak mi držte palce
 
5.3.2010
váš Roneček
 
 
 
 
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek